top of page
Mafijas_apkarosna_majaslapai_page-0002_edited.png

ATMASKO MAFIJAS KRUSTTĒVU

Spēles laiks: 1,5 stundas

Dalībnieku skaits: 16 dalībnieki 

Cena: 500 EUR + PVN

Norises vieta: Rīgā, Spīķeru radošajā kvartālā vai jūsu izvēlētā vietā, iespēja spēlēt pie mūsu sadarbības partenriem

Spēles formāts: stratēģijas spēle, viegli analītiska spēle, komandu saliedēšanas spēle

Sarežģītības pakāpe: zema

Papildu iespējas:

  • Iespēja pielāgot lielākam dalībnieku skaitam

  • Spēli var apvienot ar uzņēmuma pasākumu, piemēram, kopsapulcē, svinībās u.c.  ar vai bez uzkodām

  • Spēli iespējams pielāgot angļu valodā

KĀDI IEGUVUMI?

Šī spēle ir labi piemērota gan neliela uzņēmuma kolektīvam, kurā strādā dažādu profesiju un amatu pārstāvji, gan lielāka uzņēmuma atsevišķām struktūrvienībām.

Šī ir vienkārša, bet aizraujoša stratēģijas spēle, kurā ikdienā tik nepieciešamās prasmes kā loģiskā un analītiskā domāšana, lēmumu pieņemšana, vērība un apķērība apvienotas ar azartisku darbošanos komandās un tiekšanos uz kopīgu mērķi. Spēlē ir vairāki oriģināli un negaidīti uzdevumi, kuru veikšanai būs nepieciešamas katra komandas dalībnieka prasmes. Tādējādi sadarbība, ieklausīšanās un uzticēšanās būs izšķirīga komandas uzvarā.

 

Aizraujoša un azartiska spēle, kas ļaus dalībniekiem atslēgties no ikdienas rutīnas, iejūtoties Aģentu lomā. Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un vēl ilgi pēc spēles varēs kopīgi pārspriest spēles situācijas.

PAR SPĒLI

Pilsētā ir uzradusies Mafija, kas mēģina pārņemt kontroli un liek šķēršļus biznesam. Mafija ir jāpadzen, bet lai to izdarītu, ir jāatklāj tās Krusttēvs. Izmeklētāji jau ir noskaidrojuši, ka Mafijā ir 16 dalībnieki. Bet kurš ir viņu vadonis? Palīgā tiek aicināti Aģenti.

Kurš izturēs pārbaudījumus? Kurš pirmais atklās Mafijas Krusttēvu?   

SPĒLES MĒRĶIS

Aģentiem sevi ir jāpierāda vairākos uzdevumos un jāsavāc pēc iespējas vairāk lodes. Tikai labākie Aģenti, kuri savāks vairāk lodes, iekļūs finālā, lai izpildītu spēles galveno misiju – atklātu Mafijas Krusttēvu. 

SPĒLES NORISE

Spēle norisinās trīs daļās.

Pirmajā daļā tiek pārbaudītas un uztrenētas aģenta darbā tik nepieciešamās prasmes. Aģentiem ir jābūt gan vērīgiem, gan attapīgiem, gan radošiem. Par labi izpildītu pārbaudījumu Aģenti saņem lodes un tās jāsakrāj pēc iespējas vairāk.

Protams, Aģenta darbs ir saistīts ar risku – vai iet uz pilnu banku? Vai saglabāt piesardzību? Reizēm risks atmaksājas! Bet reizēm – riskējot var zaudēt visu. Spēles otrajā daļā komandām jāizlemj, kādu taktiku spēlē izmantot - vai ieklausīties kolēģī un paļauties uz viņa lēmumu? Bet mērķis viens – pavairot savas lodes, jo tieši tas ir pierādījums Aģenta prasmēm.

Tikai spējīgākie Aģenti, kas iztur atlasi, nonāk finālā, lai veiktu šo atbildīgo misiju – atšifrētu, kurš ir Mafijas Kursttēvs.

Kura komanda kļūs par labākajiem Aģentiem?

UZVARĒTĀJS

Uzvar tā komanda, kura atmasko Mafijas Krusttēvu. Uzvarētāji iegūs slepenā aģenta kvalifikāciju un rekomendāciju darbam slepenajā aģentūrā. 

bottom of page