top of page

Ģirts Ančevskis, LSEZ SIA "Lesjofors Springs LV"

Aģentu spēle "Mans rajons"

Jāņa Atbrīvošana

Bojāra spēles – tas ir piedzīvojums! Tur ir azarts, rotaļīgums, smiekli un prieks. Tā ir izkāpšana no rutīnas un ieniršana dzīves krāsainībā, liekot sev beidzot pamanīt ko tādu, kam ikdienā ir joņots garām desmitiem reižu. Un caur šo visu tiek paveikts vēl kas nozīmīgs – stiprinātas saites organizācijā, mācoties sadarboties un komunicēt. Šie pēdējie divi, manuprāt, ir atslēga uz panākumiem. Paldies!

lesjofors-logo_lab-01.png

Kristīne Ragaine, SIA LLKC Pierīgas birojs

Kur slēpjas vecītis?

Aizraujoši, izzinoši un vērtīgi kopā pavadīts laiks kolektīvam. Pēdējā laika ierobežojumu nogurdināts kolektīvs ar dalību spēlē ir atguvis kopā būšanas spirgtumu un prieku. Izzinoša un vērtīga bija spēles informācija arī mums - grāmatvežiem un finansistiem. Ne mazāk svarīga ir papildus pievienotā vērtība, ikdienas tiešsaistes komunikāciju darba jautājumos izjūtot arī izklaidējošā veidā. Unikāla spēle. Iesakām katram kolektīvam!

csm_LLKC_logo_e367970da8.jpg

Lāsma Pintere, Latviešu teātris Itālijā "Momento"

Kur slēpjas vecītis?

“Interesanta spēles ideja, kas paredz azartisku darbošanos, un, neskatoties uz sacensību garu, notiek brīnišķīga kolekīva saliedēšana, iepazīstot vienam otru vairāk. Ņemot vērā, ka mūsu teātra grupas biedri viens no otra atrodas gana tālu, šī ir lieliska iespēja “satikties” un pavadīt laiku kopā 

ar spēles garšu. Paldies spēles organizatoru komandai par šādu iespēju!”

momento_logo.png

Elita Tīlīte-Kārkle, Clean R Personāla un administratīvā departamenta vadītāja

Visi kolēģi, kuri piedalījās spēlē “Jāņa atbrīvošana” bija sajūsmā par šo iespēju beidzot pabūt kopā ārpus darba. Tā bija interesanta, neierasta aktivitāte, kura veicināja sadarbību un atklāja kolēģu talantus un spējas, ļaujot vienam otru labāk iepazīt. Sacensību gars vairoja pozitīvo azartu, patīkami, ka spēlē bija daudz vietas jokiem. Arī spēles ilgums bija ļoti labs – ne par maz, ne par daudz.”

clean_r_logo.PNG

Līga Juškevica, SIA "Euroaudit" personāla vadītāja

Jā, svētki bija izdevušies, to Jānis atceras ar smaidu sejā.“ Tāpat arī mēs, “Euroaudit” komanda, ar smaidiem sejā un patīkamām emocijām atceramies spēli “Jāņa atbrīvošana”. Mums kā grāmatvežiem, kuri ir nosēdējušies mājās vai birojā, cītīgi pildot savus pienākumus, patīk visiem sanākt kopā un aktīvi pavadīt laiku. Bojāra spēle “Jāņa atbrīvošana” bija atraktīva, azartiska un aizraujoša, tā ļāva izkustināt ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Mūsu lieliskā komanda, svaigs gaiss, aktīva, izklaidējoša atpūta ar foršiem spēles vadītājiem, kas gan var būt vēl lieliskāk!? Brīžiem gan likās, ka mūsu ikdienas spēcīgais vērīgums un loģiskā domāšana mūs kādā brīdī pameta, tomēr, lai gan sadalīti komandās, vienalga kopā mēs spējām atbrīvot Jāni. Paldies arī spēles organizatoriem par atbalstu, mudināšanu spēles laikā un dāvaniņām noslēgumā! “Euroaudit” komanda Jāni ir atbrīvojusi un iesaka to pamēģināt izdarīt arī citiem.”

Euroaudit_logo_WEB.jpg

Līga Kašerenkova, Circle K DUS darbiniece

Nu mēs zinām pilnīgi droši – “Jāņa atbrīvošana” ir ļoti forša saliedēšanas spēle komandām. Ja man jāraksturo dažos vārdos, tad saku: mums patika pilnīgi viss. Laba norises vieta, aizraujošs scenārijs divās daļās, enerģiski vadītāji. Pat nākamajā dienā pēc spēles mēs turpinām par to runāt un priecāties. Šī bija arī lieliska iespēja pavērot savus kolēģus netipiskā situācijā. Pamanīju, ka kāda no kolēģēm ir ar ļoti radošu domāšanu, katrā situācijā uzreiz ierauga vairākus risinājumus, pamanīju, kā manas kolēģes nepadodas un ir gatavas dažādiem izaicinājumiem, enerģiski darbojas un iet uz mērķi. Komandā bijām diezgan dažādu vecumu cilvēki, kopā darbojās arī ļoti atšķirīgu amatu pārstāvji, tāpēc bija īpaši aizraujoši sadarboties un atklāt vienam par otru ko jaunu. Sajūsmā par atbrīvoto Jāni ir visa komanda.”

circle-k-logo-01.jpg
Baiba_Eihenbauma_PWC_Legal_edited.jpg

Baiba Eihenbauma, PwC Legal Mārketinga vadītāja

Gleznu mednieki un apsargs - šī intelektuālā spēle ir lielisks veids, kā aizraujoši pavadīt laiku kopā ar kolēģiem vai draugiem un kaut uz pāris stundām  pilnībā izrauties no ikdienas.  Spēle ir azartiska, daudzveidīga un tā spēja noturēt interesi no sākuma līdz beigām. Atraktīvi pārdomātais stāsts un uzdevumi lika ne reizi vien pasmaidīt un meklēt radošus risinājumus situācijās, līdz ar to šajā spēlē vairāk noderēs atjautība, nekā zināšanas. Šis ir lielisks piedzīvojums, ko atcerēties un pārrunāt vēl ilgi pēc spēles. 

Pwc_Legal_logo.jpg
Biruma_Arta_edited_edited.jpg

Arta Biruma, SIA Domenikss Personāla direktore, valdes locekle

Spēle Gleznu mednieki un apsargs ir vērtīga spēle komandu saliedēšanai un kolēģu labākai iepazīšanai. Spēlē apvienoti gan atjautības uzdevumi, gan komandas darba un komunikācijas uzdevumi. Lielāks ieguvums būs, ja iepriekš rūpīgāk padomāsiet, kā sadalīt komandas, kādus ieguvumus no spēles vēlaties saņem. Jo vairāk cilvēku piedalās, jo lielāks izaicinājums, kā savstarpēji sadalīt darbus un pēc iespējas īsākā laikā sasniegt rezultātu. 

Laiks paskrēja nemanot, un jāatzīst, ka divu komandu sacensība spēj saglabāties visu laiku līdz pat spēles noslēgumam, jo visu laiku katrai no komandām bija iespēja uzvarēt.

Paldies spēles organizatoriem un vadītājiem par interesanti un attīstoši pavadīto laiku un kolēģu labāku iepazīšanu!

Domenikss_uz_melna_rgb-01.jpg
Kristiana_Lazdeniece_Baltika_Latvija_edi

Kristiāna, apģērbu mazumtirgotāja uzņēmuma darbiniece

Gleznu mednieki un apsargs

Pārdomāta spēle! Darbības ar naudām, laika ierobežojumi, apsarga uzmanības novēršana un citi aizliegumi – ierāva mūs azartā un lika nopietni apdomāties, kā arī sastrādāties komandās. Mēs noteikti ieteiktu šo spēli arī citiem, jo bija patiesi interesanta un prātu nodarbinoša. Tik daudz dažādu darbību un tik daudz dažādu šķēršļu! Un, protams, bija patīkami pavadīt laiku kopā ar kolēģiem neformālā gaisotnē.

bottom of page