Baiba_Eihenbauma_PWC_Legal_edited.jpg

Baiba Eihenbauma, PwC Legal Mārketinga vadītāja

Gleznu mednieki un apsargs - šī intelektuālā spēle ir lielisks veids, kā aizraujoši pavadīt laiku kopā ar kolēģiem vai draugiem un kaut uz pāris stundām  pilnībā izrauties no ikdienas.  Spēle ir azartiska, daudzveidīga un tā spēja noturēt interesi no sākuma līdz beigām. Atraktīvi pārdomātais stāsts un uzdevumi lika ne reizi vien pasmaidīt un meklēt radošus risinājumus situācijās, līdz ar to šajā spēlē vairāk noderēs atjautība, nekā zināšanas. Šis ir lielisks piedzīvojums, ko atcerēties un pārrunāt vēl ilgi pēc spēles. 

Pwc_Legal_logo.jpg
Biruma_Arta_edited_edited.jpg

Arta Biruma, SIA Domenikss Personāla direktore, valdes locekle

Spēle Gleznu mednieki un apsargs ir vērtīga spēle komandu saliedēšanai un kolēģu labākai iepazīšanai. Spēlē apvienoti gan atjautības uzdevumi, gan komandas darba un komunikācijas uzdevumi. Lielāks ieguvums būs, ja iepriekš rūpīgāk padomāsiet, kā sadalīt komandas, kādus ieguvumus no spēles vēlaties saņem. Jo vairāk cilvēku piedalās, jo lielāks izaicinājums, kā savstarpēji sadalīt darbus un pēc iespējas īsākā laikā sasniegt rezultātu. 

 

Laiks paskrēja nemanot, un jāatzīst, ka divu komandu sacensība spēj saglabāties visu laiku līdz pat spēles noslēgumam, jo visu laiku katrai no komandām bija iespēja uzvarēt.

 

Paldies spēles organizatoriem un vadītājiem par interesanti un attīstoši pavadīto laiku un kolēģu labāku iepazīšanu!

Domenikss_uz_melna_rgb-01.jpg
Kristiana_Lazdeniece_Baltika_Latvija_edi

Kristiāna, apģērbu mazumtirgotāja uzņēmuma darbiniece

Gleznu mednieki un apsargs

Pārdomāta spēle! Darbības ar naudām, laika ierobežojumi, apsarga uzmanības novēršana un citi aizliegumi – ierāva mūs azartā un lika nopietni apdomāties, kā arī sastrādāties komandās. Mēs noteikti ieteiktu šo spēli arī citiem, jo bija patiesi interesanta un prātu nodarbinoša. Tik daudz dažādu darbību un tik daudz dažādu šķēršļu! Un, protams, bija patīkami pavadīt laiku kopā ar kolēģiem neformālā gaisotnē.