top of page

ATTĀLINĀTĀS SPĒLES

karantinas_maksla_majaslapai-01.jpg

KARANTĪNAS MĀKSLA

Spēle, kas ir speciāli radīta visiem uzņēmumiem un to darbiniekiem, kas ir spiesti strādāt attālināti no savām mājām vai arī atrodas karantīnā un tādējādi ir ilgstoši izolēti no pārējiem darba kolēģiem.

Spēles galvenais mērķis – uzņēmuma darbinieku saliedēšana, sadarbība un, protams,  kopā būšanas prieka radīšana. Un tas viss – caur atjautīgiem un āķīgiem uzdevumiem. Spēle notiks tiešsaistē, komunikācijai izmantojot visus iespējamos e-saziņas līdzekļus.

Uzdevumi, kurus komandas var veikt, tikai strādājot komandā, atbalstot vienam otru un  pielietojot visas savas radošās prasmes, attapību un izdomu. Rezultāts - radīts kopīgs “mākslas darbs”

Plašāk par spēli

kur_pazudis_boss_majaslapai-01.jpg

KUR PAZUDIS BOSS?

Spēle ir piemērota visiem uzņēmumiem, kuru darbinieki strādā attālināti. Tās galvenais mērķis – darbinieku saliedēšana, sadarbība un, protams,  kopā būšanas prieka radīšana. 

Komandām tiek doti vairāki uzdevumi, kurus izpildīt varēs, tikai liekot lietā visas komandas biedru prasmes. Būs nepieciešams vērīgums un attapība, loģiskā un asociatīvā domāšana, komunikācija un sadarbība un arī tehnoloģiju lietošanas iemaņas . Katram komandas dalībniekam būs iespēja pelnīt punktus, no kuriem katrs var būt izšķirošs.

Visa spēles gaitā iegūtā informācija noderēs fināla uzdevumā, tādējādi saglabājot azartu un intrigu līdz pašām spēles beigām. Pēc spēles dalībnieki būs pozitīvi uzlādēti un vēl ilgi varēs pārspriest kopā piedzīvoto.

Plašāk par spēli

agentu_spele-mans_rajons_2-01.jpg

AĢENTU SPĒLE "MANS RAJONS"

Enerģiska un azartiska spēle, kura piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes - pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju un sadarbību.

 

​Komandām tiek doti vairāki uzdevumi, kas ir jāizpilda ārā katram savā apkārtnē – būs jāliek lietā gan vērība, gan izdoma, gan komunikācijas prasmes. Dalībniekiem jāizplāno stratēģija un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu. 

 

​Azarts un intriga saglabāsies līdz pašām beigām. Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un atvērti jebkādai dzīves situācijai.

Plašāk par spēli

kur_slepjas_vecitis_majaslapai-01.png

KUR SLĒPJAS VECĪTIS?

Aicinām uzņēmumu kolektīvus, kuru darbinieki daļēji vai pilnībā strādā attālināti, Ziemassvētkus un Jauno gadu svinēt netradicionālā veidā – ar tiešsaistes spēli!  

 

Spēles galvenais mērķis – uzņēmuma darbinieku iepazīšana, saliedēšana, sadraudzēšana, sadarbība un, protams,  Ziemassvētku kopā būšanas prieka radīšana. Kolēģi kopā risinās vairākus uzdevumus, izstrādās savu uzvarētāju taktiku, lai kopā atrisinātu spēles galveno uzdevumu – atrastu, kur paslēpies Ziemassvētku vecītis. Spēles gaitā noderēs radošums, vērība, veiklība, attapība, loģiskā domāšana un noteikti - humora izjūta.  

 

Šī ir jautrības un arī azarta pilna spēle, jo katrai komandai būs jācīnās par savu biedru “izdzīvošanu”.  Jo vairāk izdzīvojušo, jo lielāka iespēja kļūt par spēles uzvarētājiem.​ 

Plašāk par spēli

bottom of page