top of page

BRĪVDABAS SPĒLES

Op_izglab_bosu_932x625px_2.png

OPERĀCIJA ''IZGLĀB BOSU''

Mālpils muižā notiek uzņēmuma gada plānošanas sapulce. Viss norit, kā plānots, atmosfēra radoša un darbīga. Un, kā jau tas pienākas, pēc labi padarīta darba visi dodas svinīgajās vakariņās. Joki un jautrība sit augstu vilni…. Pēkšņi tiek saņemta neparasta ziņa - uzņēmuma vadītājs ir nolaupīts! Kas tas par joku?! Tikko taču viņš teica uzrunu! Visi lūkojas apkārt, bet vadītāja patiešām nekur nav… 

Šī ir pirmā komandu saliedēšanas spēle, kurā komandas nevis sacenšas savā starpā, bet gan dodas uz vienu kopīgu mērķi – izglābt uzņēmumu un atbrīvot tā vadītāju.

Katram būs iespēja likt lietā savas stiprās puses un iesaistīties kopējā misijā, jo darbu būs daudz. Kurš ir bezbailīgs? Kuršveikls? Kuram ir spēcīga analītiskā domāšana? Kurš ir vērīgs, bet kurš – atjautīgs?

 

Plašāk par spēli

sarkana_jumprava_majaslapai-01.jpg

SARKANĀ JUMPRAVA

Spēle piemērota uzņēmuma darbiniekiem, kuri ikdienā strādā ar lielu informācijas apjomu, datu analīzi un strukturēšanu, piemēram,  programmētājiem, analītiķiem, finansistiem, grāmatvežiem, pārdošanas, mārketinga speciālistiem un citiem, kam šīs prasmes būtu jāattīsta. ​

Ko pēc spēles saka paši dalībnieki? "Esam aizvadījuši mūsu pirmo testa spēli un tās laikā piedzīvojām daudz patiesu emociju. Sapratām, cik svarīga ir laika plānošana, informācijas strukturēšana un KLAUSĪŠANĀS! Tie, kas gribēja spēlēt individuāli, nekur tālu netika, jo bez komandas šoreiz nevarēja nekādi. Un, varbūt neticēsiet, bet Sarkanā jumprava patiešām iemājoja mūsu galvās un jauca pēdas tik ļoti, ka viena no komandām gandrīz izjuka! Laiks spēlē palidoja zibenīgi un visi devāmies mājās pacilātā noskaņojumā.” 

Plašāk par spēli

centraltirgus_majaslapai-01.jpg

MISIJA "CENTRĀLTIRGUS"

Šī spēle ir īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes, jo īpaši pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju.

Spēlē tiek doti vairāki uzdevumi, kas ir jāizpilda Centrāltirgus teritorijā, - gan foto orientēšanās, gan vērības uzdevumi, būs jāliek lietā arī sava izdoma un komunikācijas prasmes. Bet pirms spēles – jāizplāno taktika un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu. 

 

Šī ir spēle ar patiesu sacensības garu! Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un atvērti jebkādai dzīves situācijai.

Plašāk par spēli

jana_atbrivosana_majaslapai-01.jpg

JĀŅA ATBRĪVOŠANA

Pēcsvētku rīts…. Kā nu gadījies, kā ne, no rīta pamostoties, Jānis konstatē, ka ir pieķēdēts pie koka. Jā, svētki bija izdevušies, to Jānis atceras ar smaidu sejā. “Bet kāpēc es esmu pieķēdēts? Un kur palikusi atslēga?” To neatceras ne pats Jānis, ne arī kāds no svētku dalībniekiem. 

 

Spēle piemērota jebkura uzņēmuma komandai, jo spēlē nav nepieciešamas kādas specifiskas zināšanas, bet gan apķērība un spēja dinamiski un vienoti strādāt komandā. Spēlē ir jāizplāno taktika un jāsadala darba uzdevumi starp visiem komandas locekļiem. Lai atrastu slēpņus, nepieciešama veiklība un vērīgums, savukārt uzdevumu atšķetināšanā noderēs loģiskā un asociatīvā domāšana, kā arī attapība. 

Aizraujoša spēle ar patiesu sacensības garu! Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un vēl ilgi pēc spēles varēs kopīgi pārspriest spēles situācijas.

Plašāk par spēli

agentu_spele-mans_rajons_2-01.jpg

AĢENTU SPĒLE "MANS RAJONS"

Enerģiska un azartiska spēle, kura piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes - pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju un sadarbību.

 

​Komandām tiek doti vairāki uzdevumi, kas ir jāizpilda ārā katram savā apkārtnē – būs jāliek lietā gan vērība, gan izdoma, gan komunikācijas prasmes. Dalībniekiem jāizplāno stratēģija un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu. 

 

​Azarts un intriga saglabāsies līdz pašām beigām. Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un atvērti jebkādai dzīves situācijai.

Plašāk par spēli

ziemassvetku_inspekcija_majaslapai-01.png

ZIEMASSVĒTKU INSPEKCIJA

Ja Ziemassvētku noskaņu vēlaties apvienot ar komandas gara stiprināšanu un azartisku kopā darbošanos, tad šī komandu saliedēšanas spēle ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Kļūstiet par Ziemassvētku inspektoriem!

Šajā spēlē uzvarai nebūs nepieciešams ātrums vai izveicība, bet gan pārdomāta taktika, izplānotas darbības un arī spēja saglabāt vēsu prātu konkurences apstākļos. Komandas dosies pilsētā savākt svētku pierādījumus, bet – šī nav nekāda pastaiga, jo arī konkurenti nesnauž.

Šī ir spēle ar patiesu sacensības garu! Azarts un intriga saglabāsies līdz pašām beigām, bet pēc spēles dalībnieki būs enerģijas un Ziemassvētku noskaņas piepildīti.

Plašāk par spēli

bottom of page