KARANTĪNAS MĀKSLA

Kā saliedēties attālināti? Tā ir īsta karantīnas māksla

Spēles laiks: 1,5-2 stundas

Dalībnieku skaits: līdz 16 dalībniekiem (darbs 3-4 dalībnieku komandās)

Cena: 20 EUR par 1 dalībnieku (cena norādīta bez PVN)

Norises vieta: interneta platformā

Spēles formāts: attālinātā komandu saliedēšanas spēle

Sarežģītības pakāpe: vidēja

Nepieciešamas tehniskais nodrošinājums un prasmes:

  • Katram dalībniekam nepieciešams dators / planšete ar interneta pieslēgumu un iespēju atvērt bilžu un audio failus

  • Katram dalībniekam nepieciešams mobilais telefons ar fotografēšanas un failu sūtīšanas iespējām

AP Arina_rekamai.png

Lai pieteiktu savu komandu, spied "Pieteikties"

KĀDI IEGUVUMI?

Šī ir pirmā attālinātā komandas saliedēšanas spēle, kas ir speciāli radīta visiem uzņēmumiem un to darbiniekiem, kas ārkārtējās situācijas valstī dēļ ir spiesti strādāt attālināti no savām mājām vai arī atrodas karantīnā un tādējādi ir ilgstoši izolēti no pārējiem darba kolēģiem. Arī mūsu birojs ir starp tiem, tāpēc labi apzināmies, cik būtiski šajā laikā ir saglabāt komandas garu, optimismu, motivāciju strādāt un sajust domu biedra plecu.

Spēles galvenais mērķis – uzņēmuma darbinieku saliedēšana, sadarbība un, protams,  kopā būšanas prieka radīšana. Un tas viss – caur atjautīgiem un āķīgiem uzdevumiem. Spēle notiks tiešsaistē, komunikācijai izmantojot visus iespējamos e-saziņas līdzekļus.

Komandām tiks doti vairāki uzdevumi, kurus izpildīt varēs tikai darbojoties kopā,  un to veikšanai būs nepieciešama gan izdoma, gan radošums, gan tehnoloģiju lietošanas prasmes, un noteikti – komunikācija, sadarbība un pārējo komandas biedru atbalsts. Bet pirms spēles – jāizplāno taktika un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu. 

Šī ir izaicinājumu un jautrības pilna spēle ar patiesu sacensības garu! Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas un optimisma pilni un varēs vēl ilgi pārspriest kopā piedzīvoto..

PAR SPĒLI

Kā šajā Covid-19 ierobežojumu laikā nezaudēt saikni ar kolēģiem? Kā uzturēt komandas garu, neskatoties uz fizisko attālumu? Runā, ka māksla nojauc visas barjeras… Nu tad ķersimies pie mākslas!

 

Kurai komandai izdosies pārvarēt attālumu un izpildīt šo izaicinājumu?

 

Tā ir īsta karantīnas māksla!ksla!

SPĒLES MĒRĶIS

Katras komandas mērķis ir izpildīt uzdevumus, iegūstot pēc iespējas vairāk punktus.

SPĒLES NORISE

Spēles darbība notiek interneta platformā, katram spēles dalībniekam pieslēdzoties attālināti no savām mājām.

Spēles sākumā komandām tiek iedoti uzdevumi, kurus komandas var veikt, tikai strādājot komandā, atbalstot vienam otru un  pielietojot visas savas radošās prasmes, attapību un izdomu. Rezultāts - radīts kopīgs “mākslas darbs” - tās var būt gan fotogrāfijas, gan videomateriāli, gan teksti, gan skaņas. Mākslas darbi taču ir tik dažādi!

Par katra uzdevuma izpildīšanu komandai tiek piešķirts punktu skaits, bet iegūto punktu skaits ir atkarīgs no uzdevuma sarežģītības pakāpes, izpildes precizitātes un pieļautām kļūdām. Tāpēc būs jāizstrādā kopīga taktika!

Bet visam pa vidu - vēl uzrodas kāds, kas aiz gara laika regulāri cenšas novērst uzmanību ar savām pļāpām… Parunāsimies? Vai tas būs ieguvums vai zaudējums – katrai komandai jāizlemj pašai. Mērķis tikai viens - savākt pēc iespējas vairāk punktus.

 

Izaicinājums ilgst 1,5 stundu, bet noslēgumā komandas saņems spēles laikā radīto mākslas darbu, kas liks pasmaidīt vēl labu laiku pēc spēles.

Vai māksla nojauc barjeras?

UZVARĒTĀJS

Uzvar tā komanda, kura ieguvusi visvairāk punktus.