KARANTĪNAS MĀKSLA

Speciālizlaidums "Kur palicis Boss?"

Spēles laiks: 1,5-2 stundas

Dalībnieku skaits: līdz 16 dalībniekiem (darbs 3-4 dalībnieku komandās)

Cena: 20 EUR par 1 dalībnieku (cena norādīta bez PVN)

Norises vieta: interneta platformā

Spēles formāts: attālinātā komandu saliedēšanas spēle

Sarežģītības pakāpe: zema

Nepieciešamas tehniskais nodrošinājums un prasmes:

  • Katram dalībniekam nepieciešams dators / planšete ar interneta pieslēgumu un iespēju atvērt bilžu un audio failus

  • Katram dalībniekam nepieciešams mobilais telefons ar fotografēšanas, filmēšanas un failu sūtīšanas iespējām

Lai pieteiktu savu komandu, spied "Pieteikties"

KĀDI IEGUVUMI?

Šī ir attālinātā komandas saliedēšanas spēle, kas ir speciāli radīta visiem uzņēmumiem un to darbiniekiem, kas ārkārtējās situācijas valstī dēļ ir spiesti strādāt attālināti no savām mājām vai arī atrodas karantīnā un tādējādi ir ilgstoši izolēti no pārējiem darba kolēģiem. Arī mūsu birojs ir starp tiem, tāpēc labi apzināmies, cik būtiski šajā laikā ir saglabāt komandas garu, optimismu, motivāciju strādāt un sajust domu biedra plecu.

Spēles galvenais mērķis – uzņēmuma darbinieku saliedēšana, sadarbība un, protams,  kopā būšanas prieka radīšana. Un tas viss – caur atjautīgiem un āķīgiem uzdevumiem. Spēle notiks tiešsaistē, komunikācijai izmantojot visus iespējamos e-saziņas līdzekļus.

Komandām tiks doti vairāki uzdevumi, kurus izpildīt varēs, tikai liekot lietā visas komandas biedru prasmes, jo uzdevumu veikšanai būs nepieciešams gan radošums, gan loģiskā domāšana, gan tehnoloģiju lietošanas iemaņas, un noteikti – komunikācija un sadarbība. Katram komandas dalībniekam būs iespēja pelnīt punktus savai komandai, bet katrs punkts var būt izšķirošais! 

Šī ir spēles ar īstu sacensības garu, kurā nav nejaušību! Visa spēles gaitā iegūtā informācija noderēs fināla uzdevumā, tādējādi saglabājot azartu un intrigu līdz pašām spēles beigām. Pēc spēles dalībnieki būs pozitīvi uzlādēti un vēl ilgi varēs pārspriest kopā piedzīvoto.

SPĒLES MĒRĶIS

Spēles galvenais uzdevums: izmantojot spēles laikā iegūtos pavedienus (hintus), atminēt, kur palicis Boss.

SPĒLES NORISE

Spēles darbība notiek interneta platformā, katram spēles dalībniekam pieslēdzoties attālināti no savām mājām.

Spēles gaitā komandām tiek doti dažādi uzdevumi, kuru veikšanai dalībniekiem būs jāpielieto gan radošā domāšana un iztēle, gan arī loģiskā un asociatīvā domāšana, vērīgums un attapība. Uzdevumus var veikt, tikai strādājot komandā un atbalstot vienam otru, un reizēm - pareizo atbildi nolasot tikai komandas biedriem vien saprotamā šifrētajā valodā.

Par katra uzdevuma izpildi komandām tiek piešķirts noteikts punktu skaits, bet komandai, kura saņem lielāko punktu skaitu, tiek piešķirts viens pavediens, kas palīdzēs atminēt, kur palicis Boss. Jo vairāk pavedienu tiek savāks, jo lielāka iespēja atrisināt uzdevumu.

Un vēl arī Bojārs, kurš aiz gara laika regulāri cenšas novērst uzmanību ar savām pļāpām… Parunāsimies? Vai tas būs ieguvums vai zaudējums – katrai komandai jāizlemj pašai. Mērķis tikai viens - savākt pēc iespējas vairāk pavedienu.

 

Kura komanda pirmā atminēs, kur palicis Boss?  

UZVARĒTĀJS

Uzvar tā komanda, kura pirmā pasaka, kur palicis Boss.

© 2019-2021 Guntis Bojārs

© 2019-2021 SIA "Izdevniecība iŽurnāli"

Bojāra spēļu organizators uz licences līguma pamata ir SIA “Izdevniecība iŽurnāli”.