top of page

KLĀTIENES SPĒLES

atmasko-web_final.png

ATMASKO MAFIJAS KRUSTTĒVU

Šī ir vienkārša, bet aizraujoša stratēģijas spēle, kurā ikdienā tik nepieciešamās prasmes kā loģiskā un analītiskā domāšana, lēmumu pieņemšana, vērība un apķērība apvienotas ar azartisku darbošanos komandās un tiekšanos uz kopīgu mērķi. Spēlē ir vairāki oriģināli un negaidīti uzdevumi, kuru veikšanai būs nepieciešamas katra komandas dalībnieka prasmes. Tādējādi sadarbība, ieklausīšanās un uzticēšanās būs izšķirīga komandas uzvarā.

 

Aizraujoša un azartiska spēle, kas ļaus dalībniekiem atslēgties no ikdienas rutīnas, iejūtoties Aģentu lomā. Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un vēl ilgi pēc spēles varēs kopīgi pārspriest spēles situācijas. 

Kurš izturēs pārbaudījumus? Kurš pirmais atklās Mafijas Krusttēvu?   

Plašāk par spēli

gleznu_mednieki_majaslapai-01.jpg

GLEZNU MEDNIEKI UN APSARGS

Šī spēle īpaši piemērota ir uzņēmumu struktūrvienībām vai nelielu uzņēmumu kolektīviem – vadītājam ar savu komandu.

 

Spēlē ir jāizplāno stratēģija, veicamās darbības un jāsadala lomas starp komandas dalībniekiem. Spēlē ir jāatšķetina uzdevumu ķēde, un, lai to veiktu, ir jāpielieto gan loģiskā domāšana, gan iztēle un reizēm arī viltība. Un, protams, sadarbība starp komandas dalībniekiem. Uzvaras gūšanā lielu lomu spēlēs pareizās taktikas izvēle.

 

Šis ir īsts izaicinājums smadzeņu darbībai. Pēc spēles komandas dalībniekiem vēl ilgi būs ko pārdomāt un pārspriest - kas bija komandas stiprās puses, ko nākamreiz darīt citādāk.

Plašāk par spēli

bottom of page