KLĀTIENES SPĒLES

gleznu_mednieki_majaslapai-01.jpg

GLEZNU MEDNIEKI UN APSARGS

Šī spēle īpaši piemērota ir uzņēmumu struktūrvienībām vai nelielu uzņēmumu kolektīviem – vadītājam ar savu komandu.

 

Spēlē ir jāizplāno stratēģija, veicamās darbības un jāsadala lomas starp komandas dalībniekiem. Spēlē ir jāatšķetina uzdevumu ķēde, un, lai to veiktu, ir jāpielieto gan loģiskā domāšana, gan iztēle un reizēm arī viltība. Un, protams, sadarbība starp komandas dalībniekiem. Uzvaras gūšanā lielu lomu spēlēs pareizās taktikas izvēle.

 

Šis ir īsts izaicinājums smadzeņu darbībai. Pēc spēles komandas dalībniekiem vēl ilgi būs ko pārdomāt un pārspriest - kas bija komandas stiprās puses, ko nākamreiz darīt citādāk.

Plašāk par spēli

privatdetektivi_majaslapai-01.jpg

PRIVĀTDETEKTĪVI

Šī spēle ir īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot loģiskās domāšanas un analītiskas prasmes, jo īpaši juristiem, auditoriem, revidentiem, finansistiem, grāmatvežiem, programmētājiem, žurnālistiem un citiem, kuru darbs ikdienās saistīts ar informācijas un datu analīzi. ​

 

Spēles uzdevumi saistīti ar informācijas analīzi - būs nepieciešams vērīgums, spēja saskatīt detaļas un kopsakarības, loģiskā domāšana un analītiskās prasmes. Bet tas nav viss - šis būs pārbaudījums komandas darbam un saspēlei, jo būs jādalās ar iegūto informāciju un jāmāk ieklausīties komandas biedros, kā arī kopīgi jāizplāno taktika cīņā par uzvaru. 

 

Šis ir īsts prāta un izturības treniņš. Uzvarēs izturīgākie, kas spēs saglabāt vēsu prātu arī spriedzes apstākļos.

Plašāk par spēli