top of page

KUR PAZUDIS BOSS?
Attālinātā spēle uzņēmumiem

Spēles laiks: 1,5-2 stundas

Dalībnieku skaits: līdz 16 dalībniekiem (darbs 3-4 dalībnieku komandās)

Cena: 400 EUR + PVN

Norises vieta: interneta platformā

Spēles formāts: attālinātā komandu saliedēšanas spēle

Sarežģītības pakāpe: vidēja

 

Nepieciešamas tehniskais nodrošinājums un prasmes:

  • Katram dalībniekam nepieciešams dators / planšete ar interneta pieslēgumu un iespēju atvērt audio failus

  • Katram dalībniekam nepieciešams mobilais telefons ar fotografēšanas un failu sūtīšanas iespējām

  • Papīrs un rakstāmpiederumi

KĀDI IEGUVUMI?

Spēle ir piemērota visiem uzņēmumiem, kuru darbinieki strādā attālināti. Tās galvenais mērķis – darbinieku saliedēšana, sadarbība un, protams,  kopā būšanas prieka radīšana. Un tas viss – caur atjautīgiem un āķīgiem uzdevumiem. Spēle notiks tiešsaistē, komunikācijai izmantojot visus iespējamos e-saziņas līdzekļus.

Komandām tiks doti vairāki uzdevumi, kurus izpildīt varēs, tikai liekot lietā visas komandas biedru prasmes, jo uzdevumu veikšanai būs nepieciešams gan vērīgums un attapība, gan loģiskā un asociatīvā domāšana, gan tehnoloģiju lietošanas iemaņas, un noteikti – komunikācija un sadarbība. Katram komandas dalībniekam būs iespēja pelnīt punktus savai komandai, bet katrs punkts var būt izšķirošais! 

Šī ir spēles ar īstu sacensības garu, kurā nav nejaušību! Visa spēles gaitā iegūtā informācija noderēs fināla uzdevumā, tādējādi saglabājot azartu un intrigu līdz pašām spēles beigām. Pēc spēles dalībnieki būs pozitīvi uzlādēti un vēl ilgi varēs pārspriest kopā piedzīvoto.

SPĒLES MĒRĶIS

Izmantojot spēles laikā iegūtos pavedienus, atminēt, kur pazudis Boss.

SPĒLES NORISE

Šodien ir pienākusi lielā prēmiju diena. Rīkojums par prēmijas izmaksu jau sagatavots, tas tikai jāparaksta Bosam. Taču – Boss ir pazudis, to nekur nevar atrast, uz telefona zvaniem un e-pastiem nereaģē. Kur pazudis Boss? Meklējam!

Spēles gaitā komandām tiek doti dažādi uzdevumi, kurus var veikt, tikai strādājot komandā un atbalstot vienam otru, un reizēm - pareizo atbildi nolasot tikai komandas biedriem vien saprotamā šifrētajā valodā.

Par katra uzdevuma izpildi komandām tiek piešķirts noteikts punktu skaits, bet komandai, kura saņem lielāko punktu skaitu, tiek piešķirts viens pavediens, kas palīdzēs atminēt, kur pazudis Boss. Jo vairāk pavedienu tiek savāks, jo lielāka iespēja atrisināt uzdevumu.

Un, kā jau tas birojā nereti gadās, pašā nepiemērotākajā brīdī uzrodas kāds, kurš aiz gara laika vēlas parunāties… Vai drīkst patraucēt? Vai tas būs ieguvums vai zaudējums – katrai komandai jāizlemj pašai. Mērķis tikai viens - savākt pēc iespējas vairāk pavedienu.

 

Kura komanda pirmā atminēs, kur pazudis Boss?  

UZVARĒTĀJS

Uzvar tā komanda, kura pirmā pasaka, kur pazudis Boss.

bottom of page