top of page
Tveršana.PNG

KUR SLĒPJAS VECĪTIS?
Attālinātā tiešsaistes spēle

Spēles laiks: aptuveni 1,5 stundas

Dalībnieku skaits: līdz 20 dalībniekiem (darbs komandās)

Cena: 500 EUR + PVN

Norises vieta: tiešsaistē interneta platformā “Zoom”

Spēles formāts: attālinātā komandu saliedēšanas spēle

Sarežģītības pakāpe: zema/vidēja

 

Nepieciešamas tehniskais nodrošinājums:

  • Katram dalībniekam nepieciešams dators / planšete ar interneta pieslēgumu

  • Katram dalībniekam nepieciešams mobilais telefons ar fotografēšanas iespējām un “WhatsApp” lietotni 

  • Papīrs un rakstāmpiederumi

 

Papildu iespējas:

Spēli iespējams apvienot ar uzņēmuma Ziemassvētku svinību pasākumu – ar svinīgo vadības uzrunu, labāko darbinieku apbalvošanu un, protams, arī gardām uzkodām (cenā nav iekļauts). Sazinieties ar mums! Un lai šie Ziemassvētki kļūst neaizmirstami!

KĀDI IEGUVUMI?

Ja tomēr šogad nav iespējams sanākt visiem kopā, lai nosvinētu Ziemassvētkus, aicinām uzņēmumu kolektīvus, kopīgi atrast, kur slēpjas Ziemassvētku vecītis, tiešsaistes platformā ‘’Zoom’’.

 

Spēles galvenais mērķis – uzņēmuma darbinieku iepazīšana, saliedēšana, sadraudzēšanās, sadarbība un, protams,  Ziemassvētku kopā būšanas prieka radīšana. Kolēģi kopā risinās vairākus uzdevumus, izstrādās savu uzvarētāju taktiku, lai kopā atrisinātu spēles galveno uzdevumu – atrastu, kur paslēpies Ziemassvētku vecītis. Spēles gaitā noderēs radošums, vērība, veiklība, attapība, loģiskā domāšana un noteikti - humora izjūta.  

 

Šī ir jautrības un arī azarta pilna spēle, jo katrai komandai būs jācīnās par savu biedru “izdzīvošanu”.  Jo vairāk izdzīvojušo, jo lielāka iespēja kļūt par spēles uzvarētājiem.​ Pēc spēles dalībnieki būs pozitīvi uzlādēti un vēl ilgi varēs pārspriest kopā piedzīvoto. 

 

SPĒLES MĒRĶIS

Komandu uzdevums spēles gaitā izslēgt pēc iespējas vairāk konkurentu, lai finālā saglabātu pēc iespējas lielāku savu komandu un uzvarētu. Uzvar komanda, kurai izdodas atminēt, kur slēpjas Ziemassvētku vecītis.

SPĒLES NORISE

Spēles darbība notiek tiešsaistē interneta platformā, katram spēles dalībniekam pieslēdzoties attālināti no sava datora vai planšetes. Sākumā spēles vadītājs iepazīstina ar spēles noteikumiem un norises gaitu un sadala spēles dalībniekus komandās. Un spēle var sākties!

 

​Spēles gaitā komandām tiek doti seši uzdevumi, par katru ir iespēja saņemt noteiktu punktu skaitu. Komanda, kura uzdevumā nopelna lielāko punktu skaitu, iegūst tiesības izslēgt no spēles kādu no konkurentiem. Tāpēc katrai komandai katrā uzdevumā ir jācīnās par savu uzvaru, jo katrs dalībnieks būs noderīgs septītajā - fināla uzdevumā! 

 

Finālā piedalās visi spēles gaitā izdzīvojušie dalībnieki. Vai kādai komandai izdosies pasargāt visus savus dalībniekus? Bet varbūt uzvaru izcīnīs komanda, kuru pārstāvēs vienīgais izdzīvotājs? Viss izšķirsies finālā!

Kura komanda pirmā atminēs, kur slēpjas Ziemassvētku vecītis? 

UZVARĒTĀJS

Uzvar tā komanda, kura pirmā pasaka, kur slēpjas Ziemassvētku vecītis.

bottom of page