top of page
hand-3183998_1920_edited.png

MĀKSLAS KOLEKCIONĀRI UN APSARGS

Spēles laiks: 1,5-2 stundas

Dalībnieku skaits: 8-12 dalībnieki (2 komandas)

Cena: 500 EUR + PVN

Norises vieta: Bojāra spēļu kvartāls (Spīķeru kvartāls, Rīga)

Spēles formāts: stratēģijas spēle, viegli analītisks detektīvs, komandu saliedēšanas spēle

Sarežģītības pakāpe: augsta

Spēlē mākslas zināšanas nav nepieciešamas!

KĀDI IEGUVUMI?

Šī spēle īpaši piemērota ir uzņēmumu struktūrvienībām vai nelielu uzņēmumu kolektīviem – vadītājam ar savu komandu.

 

Spēlē ir jāizplāno stratēģija, veicamās darbības un jāsadala lomas starp komandas dalībniekiem. Tomēr ar plānošanu viss tikai sākas, spēlē katram dalībniekam būs iespēja likt lietā savas prasmes! Spēlē ir jāatšķetina uzdevumu ķēde, un, lai to veiktu, ir jāpielieto gan loģiskā domāšana, gan iztēle un reizēm arī viltība. Un, protams, sadarbība starp komandas dalībniekiem. Uzvaras gūšanā lielu lomu spēlēs pareizās taktikas izvēle.

 

Šis ir īsts izaicinājums smadzeņu darbībai. Pēc spēles komandas dalībniekiem vēl ilgi būs ko pārdomāt un pārspriest - kas bija komandas stiprās puses, ko nākamreiz darīt citādāk.

PAR SPĒLI

Mākslas galerijā gaidāma vērtīgu mākslas darbu izsole.

Taču saņemtas ziņas, ka daļa no darbiem ir viltojumi. Kāda uzpirkta galerijas darbinieka rīcībā ir mākslas darbu slepenais saraksts - kuri darbi ir oriģināli, bet kuri nē. Taču viņš, bailēs tikt pieķertam, sarakstu ir paslēpis galerijā un sagatavojis šifrētus uzdevumus, kā to atrast.

Mazliet detektīva, mazliet drāmas, un spēle var sākties! 

SPĒLES MĒRĶIS

Abu komandu mērķis ir viens – iegūt pēc iespējas vairāk izcilo oriģināldarbu, bet neviens nezina, kuri tie ir.

SPĒLES NORISE

Izstāžu zāli uzrauga apsargs.

Spēles 1.daļā komandām būs iespēja iegūt vērtīgo darbu sarakstu, tā gūstot priekšrocību izsolē. Saraksts atrodas seifā, kuru ne tikai sargā slepens kods, bet pie tā nemaz nevar tikt klāt! Seifs atrodas zonā, kurā izstādes apmeklētājiem ieiet ir AIZLIEGTS! Vai kādam komandas dalībniekam būs pa spēkam novērst apsarga uzmanību gana ilgi, lai atrisinātu uzdevumu ķēdi, uzzinātu kodu un atvērtu seifu?

Oriģināldarbu sarakstu iegūs komanda, kura to atradīs pirmā. Spēles 2.daļā, norisinoties izsolei, viena komanda jau visu zina, bet otrai atliks uzticēties intuīcijai un savām ķermeņa valodas nolasīšanas prasmēm. Varbūt kāds no pretējās komandas sevi nodos? Bet varbūt visu izšķirs nauda?

 

NAUDA

Spēlei sākoties, abām komandām tiks piešķirts vienāds skaits milonu (spēles naudas). Tie būs jātērē par ieejas biļetēm un papildu informāciju (apsargs zina daudz!), un tos varēs arī nopelnīt, palīdzot izstādes darbiniekiem. Jo vairāk naudas, jo lielākas izredzes nopirkt vērtīgos darbus. Izsoles laikā pretējās komandas maciņa biezums nebūs zināms.

 

UZVARĒTĀJS

Vērtīgo darbu saraksta iegūšana nenozīmē uzvaru. Uzvar tā komanda, kura izsolē nopērk vairāk oriģināldarbu.

bottom of page