© 2019-2020 Guntis Bojārs

© 2019-2020 SIA "Izdevniecība iŽurnāli"

Bojāra spēļu organizators uz licences līguma pamata ir SIA “Izdevniecība iŽurnāli”.

MISIJA "CENTRĀLTIRGUS"

Spēles laiks: 2-3 stundas

Dalībnieku skaits: līdz 24 dalībniekiem (2-4 komandas)

Norises vieta: Rīgas Centrāltirgus teritorija

Cena: 380 EUR (+ PVN) līdz 12 dalībniekiem; par katru nākamo - papildus 10 EUR

Spēles formāts: intelektuāli izklaidējoša spēle, komandas saliedēšanas spēle

Sarežģītības pakāpe: zema

Lai redzētu brīvos laikus un pieteiktu savu uzņēmumu, spied "Pieteikties"

KĀDI IEGUVUMI?

Šī spēle ir īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes, jo īpaši pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju.

Spēlē tiek doti vairāki uzdevumi, kas ir jāizpilda Centrāltirgus teritorijā, - gan foto orientēšanās, gan vērības uzdevumi, būs jāliek lietā arī sava izdoma un komunikācijas prasmes. Bet pirms spēles – jāizplāno taktika un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Spēlei ir nepieciešams piemērots apģērbs, lai ērti varētu pārvietoties jebkādos laikapstākļos.

 

Šī ir spēle ar patiesu sacensības garu! Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un atvērti jebkādai dzīves situācijai.

PAR SPĒLI

Pagājušā gada nogalē "Aizliegtā paņēmiena" komanda veica vērienīgu operāciju Rīgas Centrāltirgū, lai atmaskotu nelegālos cigarešu tirgoņus. Tirgū iefiltrējās slepenie aģenti, kas rūpīgi un pārdomāti veica šo operāciju. Kā palikt nemanāmam, bet savākt vajadzīgos pierādījumus? Uzdevums nav vienkāršs. Šobrīd slepenā aģentūra meklē aģentus jaunai operācijai!

Kurš nenodos sevi un izturēs slepenā aģenta eksāmenu?

SPĒLES MĒRĶIS

Komandas mērķis ir izpildīt misijas uzdevumus, iegūstot pēc iespējas vairāk punktu.

SPĒLES NORISE

Spēles sākumā komandām tiek iedoti misijas uzdevumi, kas jāveic tirgus teritorijā un par kuru izpildi jāsavāc pierādījumi, kas var būt gan fotogrāfijas, gan videomateriāli. Par katra uzdevuma atklāšanu komandai tiek piešķirts punktu skaits, bet iegūto punktu skaits ir atkarīgs no iegūtā pierādījuma sarežģītības pakāpes, tāpēc komandām ir iespēja veidot savu stratēģiju, kuru uzdevumu pildīt, kuru nē. Būs iespēja arī papildus piepelnīties! Mērķis ir tikai viens – savākt visvairāk punktu!

 

​Kā zināms, aģenta darbs galīgi nav vienkāršs – tam jābūt ļoti vērīgam un uzmanīgam, jāierauga tas, ko neredz citi. Aģentam jāprot iegūt informāciju no svešiniekiem, lai to izmantotu savā labā. Viņam jābūt šarmantam, reizēm arī izdomas bagātam – kā gan citādāk sajaukt pēdas un palikt neatšifrētam?

 

Pie tam pa tirgus teritoriju klīst Džokers, un tam galvā ir cepure... Vai kādai komandai izdosies viņam nonākt uz pēdām un iegūt nepieciešamos pierādījumus?

Un pats galvenais - slepenais aģents nedrīkst tikt atmaskots nekādos apstākļos! Aģenta segvārds: tūrists. Un iejūkam pūlī!

Misija ilgst pusotru stundu. Pēc tās komandas pucējas aģentūras telpās, kur notiek publiska pierādījumu pārbaude un punktu saskaitīšana.

SPĒLES UZVARĒTĀJS

Uzvar tā komanda, kura ieguvusi visvairāk punktu. Uzvarētāji iegūs slepenā aģenta kvalifikāciju un rekomendāciju darbam slepenajā aģentūrā.