MISIJA "KOLĒĢI IZIET IELĀS"
Parole: Ko Tu dari? Neko, sēžu!

Spēles laiks: 2,5-3 stundas

Dalībnieku skaits: līdz 16 dalībniekiem (darbs 3-4 dalībnieku komandās)

Cena: 20 EUR + PVN par 1 dalībnieku (minimālā cena 240 EUR)

Norises vieta: interneta platformā un ārā savā teritorijā

Spēles formāts: attālinātā komandu saliedēšanas spēle, stratēģijas spēle

Sarežģītības pakāpe: vidēja

 

Nepieciešamas tehniskais nodrošinājums un prasmes:

  • Katram dalībniekam nepieciešams dators / planšete ar interneta pieslēgumu

  • Katram dalībniekam nepieciešams mobilais telefons ar fotografēšanas un failu sūtīšanas iespējām

  • Papīrs un rakstāmpiederumi

KĀDI IEGUVUMI?

Šī ir attālinātā spēle, ko var spēlēt katrs no savas dzīves vai darba vietas. Spēle notiks tiešsaistē interneta platformā un ārā.

 

Spēle ir enerģiska un azartiska, īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes - pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju un sadarbību.

Komandām tiek doti vairāki uzdevumi, kas ir jāizpilda ārā katram savā apkārtnē – būs jāliek lietā gan vērība, gan izdoma, gan komunikācijas prasmes. Dalībniekiem jāizplāno stratēģija un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Spēlei ir nepieciešams piemērots apģērbs, lai ērti varētu pārvietoties jebkādos laikapstākļos.

Šī ir spēle ar patiesu sacensības garu! Azarts un intriga saglabāsies līdz pašām beigām. Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un atvērti jebkādai dzīves situācijai.

 

SPĒLES MĒRĶIS

Katras komandas mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk punktus. 

SPĒLES NORISE

Šodien komandām ir jāveic īpaša misija - jādodas ielās un katram savā apkārtnē jāsavāc informācija vairākās noteiktās kategorijās, visu fiksējot fotogrāfijās. Mērķis - katrā kategorijā iegūt pēc iespējas vairāk vienību, jo no tām būs atkarīgs punktu skaits finālā.

Bet tas vēl nav viss! ​ Dalībniekiem tiek piedāvāts arī izaicinājums – papildu uzdevumi, par ko ir iespēja nopelnīt papildu punktus. Bet – te ir arī risks – ja izaicinājums netiks izpildīts, tad nopelnītie punkti tiks zaudēti. Vai pieņemt risku?

Misija ilgst vienu stundu. Pierādījumi savākti un varam atgriezties mājās, bet…

Kā pa šo laiku ir veicies pretinieku komandām? Tas tagad ir svarīgākais jautājums, jo punkti būs atkarīgi tieši no tā. Kurai komandai izdosies precīzāk prognozēt savu pretinieku?

Sākam solīšanu!​

UZVARĒTĀJS

Uzvar tā komanda, kura ieguvusi lielāko punktu skaitu.