top of page
Ekrānuzņēmums 2023-01-23 162513.png

OPERĀCIJA IZGLĀB BOSU

Spēles laiks:  2 - 2,5 stundas (dienas tumšajā laikā)

Dalībnieku skaits: no 18

Cena par dalībnieku: 50 EUR + PVN

Norises vieta: Mālpils muiža

Spēles formāts: detektīvspēle ar mistikas elementiem, intelektuāli izklaidējoša spēle, analītiska spēle

Sarežģītības pakāpe: augsta

 

Papildu iespējas:

 • spēli var pielāgot konkrēta uzņēmuma specifikai, lielākam vai mazākam dalībnieku skaitam;

 • divu dienu pasākums Mālpils muižā - sapulce/konference vai svinības, ēšana, nakšņošana;

 • spēles tematiku iespējams pielāgot uzņēmuma vēlmēm. 

KĀDI IEGUVUMI?

Šī ir pirmā komandu saliedēšanas spēle, kurā komandas nevis sacenšas savā starpā, bet gan dodas uz vienu kopīgu mērķi – izglābt uzņēmumu un atbrīvot tā vadītāju.

Darbošanās notiek komandās, katrai komandai ir jāizpilda kāds noteikts uzdevums, bet, lai to paveiktu, ir jāsadala darba pienākumi, jo laiks ir ierobežots. Katram būs iespēja likt lietā savas stiprās puses un iesaistīties kopējā misijā, jo darbu būs daudz. Kurš ir bezbailīgs? Kurš – veikls? Kuram ir spēcīga analītiskā domāšana? Kurš ir vērīgs, bet kurš – atjautīgs? Būs nepieciešamas visas šīs prasmes un sadarbība, jo tikai tad, kad visas komandas ir atrisinājušas savus uzdevumus, var atklāt noziegumu, atbrīvot vadītāju un izglābt savu uzņēmumu.

Atrodoties ārpus ikdienas ierastās vides, tumsā un mistiskā gaisotnē, atklāsies vēl līdz šim neatklātas dalībnieku stiprās puses, rīcība un domu gājiens, kā arī tiks pastiprināts uzticības līmenis kolēģos.

PAR SPĒLI

Mālpils muižā notiek uzņēmuma gada plānošanas sapulce. Viss norit, kā plānots, atmosfēra radoša un darbīga. Un, kā jau tas pienākas, pēc labi padarīta darba visi dodas svinīgajās vakariņās. Joki un jautrība sit augstu vilni…. Pēkšņi tiek saņemta neparasta ziņa - uzņēmuma vadītājs ir nolaupīts! Kas tas par joku?! Tikko taču viņš teica uzrunu! Visi lūkojas apkārt, bet vadītāja patiešām nekur nav… 

Situācija kļūst pavisam dramatiska – saņemtā informācija liecina, ka vadītāju ir nolaupījis mafijas grupējums, kurš grib pārņemt uzņēmumu savā kontrolē. Muižas teritorija ir ieņemta, un par notiekošo ir kategoriski aizliegts ziņot policijai.

 

Vai kolēģiem izdosies atklāt mafiju, atbrīvot savu šefu un izglābt uzņēmumu? Laika nav daudz…

SPĒLES MĒRĶIS  

Dalībnieku mērķis ir veiksmīgi atrisināt visus uzdevumus un atbrīvot uzņēmuma vadītāju.

 

SPĒLES NORISE

Darbinieki nelaimē nav pamesti pilnīgi vieni – palīgā tiek sūtīts slepenais Aģents, un viņam izdodas piegādāt kādus, lai arī skopus, bet faktus… Šifrēto vēstuli, ko viņš mēģina nodot, gan izdevās glābt tikai daļēji, bet tajā ir ļoti svarīga informācija, kas palīdzēs noskaidrot šefa atrašanās vietu….

Noskaidrots, ka mafijā darbojas septiņi mafijas locekļi, un katrs no viņiem muižas teritorijā kādā slēpnī ir paslēpis atslēgu ar šifru. Tās jāatrod, lai uzzinātu kodu seifam. Seifā ir kas ļoti svarīgs. Bet pats seifs, kā gan citādi, atrodas pie mafijas barveža. Kā lai atklāj barvedi? Ja policijas rokās tiks nodots nepareizais mafijas loceklis, īstais tiks aizbaidīts un seifu nekad vairs neredzēt!

Ir nepieciešama palīdzība!

Varbūt palīdzēs Dārznieks? Lai arī lēnīgs un sapņains pēc dabas, viņš ļoti labi pārzina muižas teritoriju. Varbūt viņš zina, kur atrodas Serpentu midzenis vai kur meklēt Šabala koku? Arī muižas sensenie iemītnieki – sentēvu gari – nāk palīgā. Pēc norādēm jādodas uz Garu pagrabu – tur gan ir baisi, tomēr viņi zina tiešām daudz…

Turklāt viss jāpaveic tā, lai mafijai, kura uzrauga muižas teritoriju, nerastos nekādas aizdomas. Un, nedo’ Dies’, nonākt mafijas rokās!

Kad komandas būs savākušas visus faktus un liecības un atrisinājušas uzdevumus, mafija būs apkarota, un šefs būs glābts!

Mālpils muiža

Mālpils muiža ir izcils 19. gadsimta klasicisma arhitektūras piemineklis – plašs baroka stila parks, gleznaina dabas ainava, dīķis, kurā čalo strūklaka un zied ūdensrozes. Šī ir vieta izsmalcinātas gaumes un augstas kvalitātes cienītājiem, kuri vēlas baudīt nesteidzīgu atpūtu, vienlaicīgi gūstot prieku no apkārt esošajām mākslas un vēstures vērtībām.

Izvēlies savam kolektīvam piemērotāko piedāvājumu

1. Piedzīvojumu meklētāju piedāvājums 

Piemērots visiem, kas vēlas pavadīt dienu svaigā gaisā un pēc spēles omulīgi iestiprināties ar siltu zupu, kas gatavota uz ugunskura Mālpils muižas parkā.

 

Piedāvājumā iekļauts:

 • Siltais sagaidīšanas dzēriens un uzkodas

 • Bojāra spēle

 • Silta zupa, gatavota uz ugunskura Mālpils muižas parkā

 

Cena: spēles cena + 30 EUR/pers.

2. Gardēžu piedāvājums

Piemērots visiem, kas pēc spēles vēlas izbaudīt smalkus garšas salikumus Mālpils muižas restorānā, kurš lepojas ar atkārtotu iekļūšanu Latvijas labāko restorānu topā. 

 

Piedāvājumā iekļauts:

 • Sagaidīšanas dzēriens un uzkodas 

 • Bojāra spēles

 • Divu kārtu pusdienas vai vakariņas Mālpils muižas restorānā

Cena: spēles cena + 35 EUR/pers.

3. Detektīvu piedāvājums

Piemērots uzņēmumiem, kas ikgadējās sapulces, konferences vai svinības vēlas aizvadīt aizraujošā divu dienu pasākumā. 

Piedāvājumā iekļauts: 

 • Sagaidīšanas dzēriens un uzkodas

 • Semināra telpas ar aprīkojumu

 • Divu kārtu pusdienas

 • Kafijas pauze

 • Bojāra spēles

 • Trīs kārtu vakariņas

 • Nakšņošana 

 • Brokastis nākamajā rītā

Cena: spēles cena + 220 EUR/pers. (līdz 20 pers.)

                                  + 180 EUR/pers.  (līdz 45 pers.)

bottom of page