top of page

PAR MUMS

Bojāra spēles ir intelektuāli izklaidējošas komandu spēles uzņēmumiem.

Galvenais šo spēļu mērķis ir saliedēt komandu, izceļot katra tās dalībnieka stiprās puses un nozīmi. Esam padomājuši, lai katra spēle būtu kā intelektuāls izaicinājums, kurā vienlaikus tiek jautri kopā pavadīts laiks. Katram uzņēmuma vai nodaļas vadītājam ir vērts pavērot savus darbiniekus spēles laikā – te lieliski ir redzams, kurš ir gatavs uzņemties atbildību, kuram ir labākās pārliecināšanas spējas, bet kurš ir darba darītājs.

Ko par mūsu spēlēm saka spēļu dalībnieki, lasi sadaļā Atsauksmes.

Piedaloties Borāja spēlēs, dalībnieki ne tikai jautri pavadīs laiku kopā, bet arī attīstīs darba ikdienai noderīgās prasmes – 

 

PLĀNOŠANA

Lai sasniegtu mērķi, vispirms ir jāizplāno veicamie darbi un to secība. Procesā var nākties arī mainīt taktiku! Jo lai sasniegtu mērķi, jāizmēģina dažādas stratēģijas. Vai svarīgāks ir laiks? Vai nauda? Vai vienkārši labi pavadīts laiks? Atkarībā no tā arī rezultāts!

 

ANALĪTISKĀS PRASMES

Saskatīt likumsakarības, tās izprast un pielietot darbā – tas ir jebkura tagadnes un nākotnes darbinieka pamatu pamats. Uzņēmumā vienmēr novērtēti būs darbinieki, kas prot domāt plašāk.

LĒMUMU PIEŅEMŠANA

Lai pieņemtu lēmumu, nākas apsvērt tik daudzus par un pret. Un lēmums nozīmē arī uzņemties atbildību par sekām. Bet tikai pieņemot lēmumu, var virzīties uz mērķi! Vai lēmums ir bijis pareizs? Un ko nākamreiz varētu darīt citādāk?

KOMUNIKĀCIJA UN SADARBĪBA

Bojāra spēļu laikā varēs iepazīt kolēģi kā cilvēku, ne tikai profesionāli, ieraudzīt katra stiprās puses un pareizi tās pielietot uzdevumu risināšanā, tātad iespēja kopā darboties un kopā doties uz mērķi. 

DARBS KOMANDĀ

Kolēģi, strādājot atsevišķos kabinetos vai nodaļās, reizēm neaizdomājas, kā no viņa veiktā vai neveiktā darba ir atkarīgs pārējo kolēģu darbs – ja viens buksē, buksē nākamais un rezultātā – viss uzņēmums. Bojāra spēlēs būs iespēja sajust, ka no katra cilvēka, neatkarīgi no pozīcijas komandā, ir atkarīgs rezultāts. 

CILVĒCĪGĀS PRASMES

Paļauties, uzticēties, iepazīties, sadraudzēties. Varbūt šīs prasmes darba rutīnā reizēm piemirstas?

AUTORS

Par autoru

Guntis Bojārs

bojara_foto_aplis-01.png

Spēļu idejas autors, scenāriju autors un režisors.

Guntis ir žurnālists, Latvijas Televīzijas pētnieciski izmeklējošā raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” autors un vadītājs. Savulaik bijis laikraksta “Diena” galvenais redaktors, pētnieciskās nodaļas vadītājs. 

2019. gadā pirmsvēlēšanu laikā prezentēja savu pirmo spēli politiķiem “Izlaušanās spēle “Latvija””, un tā jau ir ieguvusi augstāko novērtējumu Eiropā, izcīnot pirmo vietu Eiropas raidorganizāciju apvienības (EBU) Radošuma forumā. 2018. gadā režisējis filmu ‘’Vīrietis un dālijas‘’, par kuru saņēmis “Lielā Kristapa” balvu. Ir grāmatas “Zīda čūska” autors.  

 

Lai uzzinātu vairāk par spēlēm, lasi interviju ar Gunti.

bottom of page