top of page

Kā stiprināt komandas garu? Ar spēli!


Šodien katrs uzņēmums saskaras ar nopietniem pārbaudījumiem. Lielais informācijas apjoms, nepārtrauktā nenoteiktība un pārmaiņas, neprognozējamā ekomiskā situācija - visu šo faktoru rezultātā darbi jādara arvien ātrāk, vairāk, labāk. Tomēr šajā ritmā nedrīkst aizmirst pašu svarīgāko – savu darbinieku, no kura labsajūtas ir tieši atkarīga arī uzņēmuma labsajūta un rezultāti.


Kā stiprināt komandas garu? Mēs, Bojāra spēļu komanda, aicinām atrast laiku spēlei!


Bojāra spēļu galvenais mērķis ir saliedēt komandu, izceļot katra tās dalībnieka stiprās puses un nozīmi. Spēlēs tiek trenētas mūsdienās tik nepieciešamās prasmes - loģiski spriest un analizēt informāciju, pieņemt lēmumus, saskatīt kopsakarības, un, protams, komunikācija un sadarbība. Pie tam – spēle vienmēr aizrauj, rada sacensības garu un attīsta mērķtiecību. Tā nav lekcija, kurā katrs kaut ko sēž un pieraksta, te ir enerģija, aizrautība un azarts.


Vairāk nekā 3 pastāvēšanas gadu laikā esam paplašinājuši spēļu klāstu un šobrīd piedāvājam gan klātienes spēles, gan spēles pilsētvidē, gan brīvdabas spēles, arī attālinātās spēles – atliek vien izvēlēties sev piemērotāko.


Vai Tava komanda ikdienā strādā ar lielu informācijas apjomu, nodarbojas ar datu analīzi un strukturēšanu? Šīs prasmes var attīstīt ne vien sēžot pie datora ekrāna, bet arī ar aizraujošu spēli. “Sarkanā jumprava” ir mistiska drāma, kurā gaidāmi dažādi negaidīti pavērsieni – šeit noderēs laika plānošanas prasmes, informācijas strukturēšana un spēja klausīties. Spēle būs piemērota programmētājiem, analītiķiem, finansistiem, grāmatvežiem, pārdošanas, mārketinga speciālistiem un citiem, kam šīs prasmes būtu jāattīsta.


Bez labām komunikācijas prasmēm neiztikt teju nevienā profesijā, un vienmēr ir, kur tiekties, lai saprastos ar citiem labāk un darbi veiktos raitāk. Aģentu spēle ‘’Mans rajons’’ ir piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes, bet jo sevišķi pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā saistīts ar cilvēkiem.


Lai arī visās spēlēs notiek darbošanās komandās, brīvdabas spēlē Operācija “Izglāb bosu” dalībnieki kopīgi dodas uz vienu mērķi – atbrīvot savu vadītāju, kas nonācis mafijas nagos. Šajā spēlē katram komandas dalībniekam būs iespēja parādīt savas stiprās puses – kurš ir bezbailīgs, kurš – veikls, kuram ir spēcīga analītiskā domāšana, bet kurš ir vērīgs un atjautīgs? Lai atbrīvotu bosu, būs jādarbojas gudri un nozīme būs ikvienam. Pēc spēles dalībnieki jutīsies ne vien gandarīti par paveikto varoņdarbu, bet arī saliedētāki kā jebkad agrāk.


Savukārt tos, kas vēlas laiku pavadīt mierīgā gaisotnē iekštelpās, aicinām atmaskot Mafijas Krusttēvu. Šī ir vienkārša, bet aizraujoša stratēģijas spēle, kurā loģiskā un analītiskā domāšana, lēmumu pieņemšana, vērība un apķērība būs jāapvieno ar azartisku darbošanos komandās un tiekšanos uz kopīgu mērķi. Sadarbība, ieklausīšanās un uzticēšanās būs izšķirīga komandas uzvarā.


Izvēlies savai komandai piemērotāko spēli!

bottom of page