top of page

PRIVĀTDETEKTĪVI

Spēles laiks: 2-3 stundas

Dalībnieku skaits: 6-12 dalībnieki (2 komandas)

Norises vieta: Maskavas iela 10, Rīga (Spīķeri)

Spēles formāts: intelektuāli izklaidējoša spēle, komandas saliedēšanas spēle, izmeklēšanas spēle, loģikas un analītikas spēle

Sarežģītības pakāpe: augsta

 

Papildu iespējas:

  • spēli iespējams pielāgot arī lielākam dalībnieku skaitam,

  • spēli var organizēt arī citās telpās pēc jūsu izvēles.

KĀDI IEGUVUMI?

Šī spēle ir īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot loģiskās domāšanas un analītiskas prasmes, jo īpaši juristiem, auditoriem, revidentiem, finansistiem, grāmatvežiem, programmētājiem, žurnālistiem un citiem, kuru darbs ikdienās saistīts ar informācijas un datu analīzi. ​

 

Spēles uzdevumi saistīti gan ar informācijas analīzi - būs nepieciešams vērīgums, spēja saskatīt detaļas un kopsakarības, loģiskā domāšana un analītiskās prasmes. Bet tas nav viss - šis būs pārbaudījums komandas darbam un saspēlei, jo būs jādalās ar iegūto informāciju un jāmāk ieklausīties komandas biedros, kā arī kopīgi jāizplāno taktika cīņā par uzvaru. Uzvaras gūšanai noderēs arī komunikācijas prasmes, izdoma un atjautība. 

 

Šis ir īsts prāta un izturības treniņš. Uzvarēs izturīgākie, kas spēs saglabāt vēsu prātu arī spriedzes apstākļos.

PAR SPĒLI

Notikusi slepkavība! 

Privātmājas baseinā atrasts nošauts uzņēmējs. Izmeklēšanas gaitā jau ir savākti vairāki pierādījumi, un šobrīd izmeklētājs par pastrādāto noziegumu tur aizdomās piecas noslepkavotajam tuvas personas. Tomēr lieta nonākusi strupceļā, un par nozieguma atklāšanu tiek izsludināts apbalvojums. 

 

Izmeklēšanā iesaistās privātdetektīvi! Kuram izdosies atšķetināt noziegumu?

SPĒLES MĒRĶIS  

Abām komandām mērķis viens – atšķetināt noziegumu un atklāt, kas šo noziegumu pastrādājis, kā arī nojaukt pēdas otrai komandai.

 

SPĒLES NORISE

Komandas dalībnieki ir privātdetektīvi.

 

Abām komandām spēles laikā būs iespēja iepazīties ar izmeklētāja savāktajiem pierādījumiem, lai atrisinātu noziegumu. Te ir gan savāktie materiāli, gan aizdomās turamo pratināšanas protokoli, kas palīdzēs atšķetināt mīklu, bet… katra komanda drīkstēs iepazīties tikai ar daļu no pierādījumiem. Otru daļu varēs uzzināt no pretinieku komandas pratināšanas laikā, uzdodot jautājumus. Tomēr kura atbilde būs patiesa, bet kura – meli?

Spēles finālā komandas satiekas tiesas sēdē. Kurai komandai izdosies atklāt, kas pastrādājis noziegumu? Un vai otrai komandai izdosies nojaukt pēdas?

     

SPĒLES UZVARĒTĀJS

Uzvar tā komanda, kas atklāj noziegumu. Uzvarētāji iegūst izsludināto apbalvojumu par nozieguma atklāšanu. 

bottom of page