ZIEMASSVĒTKU SPĒLES

vecīša atbrīvošana.jpg

VECĪŠA ATBRĪVOŠANA

Pēcsvētku rīts…. Kā nu gadījies, kā ne, no rīta pamostoties, Vecītis konstatē, ka ir ieslēgts šķūnī. Jā, svētki bija izdevušies, to Vecītis atceras ar smaidu sejā. “Bet kāpēc es esmu ieslēgts? Un kur palikusi atslēga?” To neatceras ne pats Vecītis, ne arī kāds no svētku dalībniekiem. 

 

Spēle piemērota jebkura uzņēmuma komandai, jo spēlē nav nepieciešamas kādas specifiskas zināšanas, bet gan apķērība un spēja dinamiski un vienoti strādāt komandā. Spēlē ir jāizplāno taktika un jāsadala darba uzdevumi starp visiem komandas locekļiem. Lai atrastu slēpņus, nepieciešama veiklība un vērīgums, savukārt uzdevumu atšķetināšanā noderēs loģiskā un asociatīvā domāšana, kā arī attapība. 

Aizraujoša spēle ar patiesu sacensības garu! Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un vēl ilgi pēc spēles varēs kopīgi pārspriest spēles situācijas.

Plašāk par spēli

ziemassvetku_inspekcija_majaslapai-01.png

ZIEMASSVĒTKU INSPEKCIJA

Ja Ziemassvētku noskaņu vēlaties apvienot ar komandas gara stiprināšanu un azartisku kopādarbošanos, tad šī spēle ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Kļūstiet par Ziemassvētku inspektoriem!

Šajā spēlē uzvarai nebūs nepieciešams ātrums vai izveicība, bet gan pārdomāta taktika, izplānotas darbības un arī spēja saglabāt vēsu prātu konkurences apstākļos. Komandas dosies pilsētā savākt svētku pierādījumus, bet – šī nav nekāda pastaiga, jo arī konkurenti nesnauž.

Šī ir spēle ar patiesu sacensības garu! Azarts un intriga saglabāsies līdz pašām beigām, bet pēc spēles dalībnieki būs enerģijas un Ziemassvētku noskaņas piepildīti.

Plašāk par spēli

kur_slepjas_vecitis_majaslapai-01.png

KUR SLĒPJAS VECĪTIS?

Aicinām uzņēmumu kolektīvus, kopīgi atklāt, kur slēpjas Ziemassvētku vecītis!

 

Spēles galvenais mērķis – uzņēmuma darbinieku iepazīšana, saliedēšana, sadraudzēšana, sadarbība un, protams,  Ziemassvētku kopā būšanas un prieka radīšana. Kolēģi kopā risinās vairākus uzdevumus, izstrādās savu uzvarētāju taktiku, lai kopā atrisinātu spēles galveno uzdevumu – atrastu, kur paslēpies Ziemassvētku vecītis. Spēles gaitā noderēs radošums, vērība, veiklība, attapība, loģiskā domāšana un noteikti - humora izjūta.  

 

Šī ir jautrības un arī azarta pilna spēle, jo katrai komandai būs jācīnās par savu biedru “izdzīvošanu”.  Jo vairāk izdzīvojušo, jo lielāka iespēja kļūt par spēles uzvarētājiem.​ 

 

Plašāk par spēli